Nagrody: Lista konkursów

2023

Award 2023

Zgłoszenie
10 stycznia — 7 lutego 2024 UTC 0
Moderation
8 — 20 lutego 2024 UTC 0
Sędziowanie
21 lutego — 20 marca 2024 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
30 marca 2024
173 uczestników
1 019 wideo
16 jurorów
Pokaż więcej informacji

Europe Award 2023

Zgłoszenie
10 stycznia — 7 lutego 2024 UTC 0
Moderation
8 — 20 lutego 2024 UTC 0
Sędziowanie
21 lutego — 20 marca 2024 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
30 marca 2024
21 uczestników
119 wideo
8 jurorów
Pokaż więcej informacji

Greece Award 2023

Zgłoszenie
10 stycznia — 7 lutego 2024 UTC 0
Moderation
8 — 20 lutego 2024 UTC 0
Sędziowanie
21 lutego — 20 marca 2024 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
30 marca 2024
26 uczestników
158 wideo
8 jurorów
Pokaż więcej informacji

Italy Award 2023

Zgłoszenie
10 stycznia — 7 lutego 2024 UTC 0
Moderation
8 — 20 lutego 2024 UTC 0
Sędziowanie
21 lutego — 20 marca 2024 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
30 marca 2024
32 uczestników
225 wideo
8 jurorów
Pokaż więcej informacji

Poland Award 2023

Zgłoszenie
10 stycznia — 7 lutego 2024 UTC 0
Moderation
8 — 20 lutego 2024 UTC 0
Sędziowanie
21 lutego — 20 marca 2024 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
30 marca 3024
52 uczestników
351 wideo
8 jurorów
Pokaż więcej informacji

Romania Award 2023

Zgłoszenie
10 stycznia — 7 lutego 2024 UTC 0
Moderation
8 — 20 lutego 2024 UTC 0
Sędziowanie
21 lutego — 20 marca 2024 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
30 marca 2024
12 uczestników
70 wideo
8 jurorów
Pokaż więcej informacji

Spain Award 2023

Zgłoszenie
10 stycznia — 7 lutego 2024 UTC 0
Moderation
8 — 20 lutego 2024 UTC 0
Sędziowanie
21 lutego — 20 marca 2024 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
30 marca 2024
10 uczestników
34 wideo
8 jurorów
Pokaż więcej informacji

Ukraine Award 2023

Zgłoszenie
10 stycznia — 7 lutego 2024 UTC 0
Moderation
8 — 20 lutego 2024 UTC 0
Sędziowanie
21 lutego — 20 marca 2024 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
30 marca 2024
21 uczestników
108 wideo
8 jurorów
Pokaż więcej informacji
2022

Award 2022

Zgłoszenie
7 stycznia — 5 lutego 2023 UTC 0
Moderation
6 — 19 lutego 2023 UTC 0
Sędziowanie
20 lutego — 23 marca 2023 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
25 marca 2023
143 uczestników
781 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Studio Sculpting With  Time
Houston, Stany Zjednoczone
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Alex Cupid
Odessa, Ukraina
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Alex Cupid
Odessa, Ukraina
Pokaż więcej informacji

Central Europe Award 2022

Zgłoszenie
7 stycznia — 5 lutego 2023 UTC 0
Moderation
6 — 19 lutego 2023 UTC 0
Sędziowanie
20 lutego — 23 marca 2023 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
25 marca 2023
35 uczestników
181 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer The Wild Strawberry
Paryż, Francja
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Meryll de Gordon
Nicea, Francja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer The Wild Strawberry
Paryż, Francja
Pokaż więcej informacji

Greece Award 2022

Zgłoszenie
7 stycznia — 5 lutego 2023 UTC 0
Moderation
6 — 19 lutego 2023 UTC 0
Sędziowanie
20 lutego — 22 marca 2023 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
25 marca 2023
31 uczestników
162 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Studio Your White Moments
Saloniki, Grecja
Najlepszy Edytor Wideo
Studio Your White Moments
Saloniki, Grecja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Michalis Merianos
Korfu, Grecja
Pokaż więcej informacji

Italy Award 2022

Zgłoszenie
7 stycznia — 5 lutego 2023 UTC 0
Moderation
6 — 19 lutego 2023 UTC 0
Sędziowanie
20 lutego — 23 marca 2023 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
25 marca 2023
43 uczestników
226 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Andrea Tortora
Mediolan, Włochy
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Andrea Tortora
Mediolan, Włochy
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Valerio D’Andrassi
Rzym, Włochy
Pokaż więcej informacji

Poland Award 2022

Zgłoszenie
7 stycznia — 5 lutego 2023 UTC 0
Moderation
6 — 19 lutego 2023 UTC 0
Sędziowanie
20 lutego — 21 marca 2023 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
25 marca 2023
45 uczestników
252 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Lenses Films
Wroclaw, Polska
Najlepszy Edytor Wideo
Najlepszy Operator Kamery
Videographer s89 studio
Gdynia, Polska
Pokaż więcej informacji

Romania Award 2022

Zgłoszenie
7 stycznia — 5 lutego 2023 UTC 0
Moderation
6 — 19 lutego 2023 UTC 0
Sędziowanie
20 lutego — 22 marca 2023 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
25 marca 2023
13 uczestników
100 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Ionut Petrescu
Ploeszti, Rumunia
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Ionut Petrescu
Ploeszti, Rumunia
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Marius  Films
Jassy, Rumunia
Pokaż więcej informacji

Russia Award 2022

Zgłoszenie
7 stycznia — 5 lutego 2023 UTC 0
Moderation
6 — 19 lutego 2023 UTC 0
Sędziowanie
21 lutego — 25 marca 2023 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
25 marca 2023
57 uczestników
191 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Evgeny Hollywood
Moskwa, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Evgeny Hollywood
Moskwa, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Stanislav Petrenko
Moskwa, Rosja
Pokaż więcej informacji

Spain Award 2022

Zgłoszenie
7 stycznia — 5 lutego 2023 UTC 0
Moderation
6 — 19 lutego 2023 UTC 0
Sędziowanie
20 lutego — 22 marca 2023 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
25 marca 2023
11 uczestników
45 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Andri Vynarskyi
Barcelona, Hiszpania
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Andri Vynarskyi
Barcelona, Hiszpania
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Alex Diaz Films
Madryt, Hiszpania
Pokaż więcej informacji

Turkey Award 2022

Zgłoszenie
7 stycznia — 5 lutego 2023 UTC 0
Moderation
6 — 19 lutego 2023 UTC 0
Sędziowanie
20 lutego — 21 marca 2023 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
25 marca 2023
7 uczestników
18 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Najlepszy Edytor Wideo
Studio ALL IS IN WEDDING STUDIO
Ankara, Turcja
Pokaż więcej informacji

Ukraine Award 2022

Zgłoszenie
7 stycznia — 5 lutego 2023 UTC 0
Moderation
6 — 19 lutego 2023 UTC 0
Sędziowanie
20 lutego — 21 marca 2023 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
25 marca 2023
24 uczestników
114 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Anna Demyanenko
Kijów, Ukraina
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Alex Cupid
Odessa, Ukraina
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Alex Cupid
Odessa, Ukraina
Pokaż więcej informacji
2021

Award 2021

Zgłoszenie
19 grudnia 2021 — 11 stycznia 2022 UTC 0
Sędziowanie
12 — 29 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
168 uczestników
867 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Meryll de Gordon
Nicea, Francja
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer AB  Weddings
Wadowice, Polska
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Aaron Daniel
Toronto, Kanada
Pokaż więcej informacji

CEE Award 2021

Zgłoszenie
7 listopada — 20 grudnia 2021 UTC 0
Sędziowanie
21 grudnia 2021 — 26 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
18 uczestników
104 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Meryll de Gordon
Nicea, Francja
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Plamen  Bijev
Sofia, Bułgaria
Najlepszy Operator Kamery
Videographer SkyTrip Studio
Wielkie Tyrnowo, Bułgaria
Pokaż więcej informacji

Greece Award 2021

Zgłoszenie
14 listopada — 20 grudnia 2021 UTC 0
Sędziowanie
21 grudnia 2021 — 26 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
34 uczestników
156 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Anthony Venitis
Ateny, Grecja
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Anthony Venitis
Ateny, Grecja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Vasileios Tsirakidis
Thera, Grecja
Pokaż więcej informacji

Hungary Award 2021

Zgłoszenie
23 listopada — 26 grudnia 2021 UTC 0
Sędziowanie
27 grudnia 2021 — 30 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
16 uczestników
94 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Balázs Jánk
Budapeszt, Węgry
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Sandor Menyhart
Budapeszt, Węgry
Najlepszy Operator Kamery
Studio Plus Wedding Films
Budapeszt, Węgry
Pokaż więcej informacji

Italy Award 2021

Zgłoszenie
12 listopada — 20 grudnia 2021 UTC 0
Sędziowanie
21 grudnia 2021 — 26 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
43 uczestników
198 wideo
9 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Sergio Eblo
Lecce, Włochy
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Moodvideomaking
Neapol, Włochy
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Moodvideomaking
Neapol, Włochy
Pokaż więcej informacji

Latin America Award 2021

Zgłoszenie
10 grudnia 2021 — 6 stycznia 2022 UTC 0
Sędziowanie
7 stycznia — 6 lutego 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
7 uczestników
19 wideo
6 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Felipe Idrovo
Cuenca, Ekwador
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Felipe Idrovo
Cuenca, Ekwador
Winners in other categories:
Rodrigo Zadro
Pokaż więcej informacji

Poland Award 2021

Zgłoszenie
11 listopada — 20 grudnia 2021 UTC 0
Sędziowanie
21 grudnia 2021 — 26 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
60 uczestników
278 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer AB  Weddings
Wadowice, Polska
Najlepszy Operator Kamery
Videographer PK video Films
Kraków, Polska
Pokaż więcej informacji

Romania Award 2021

Zgłoszenie
16 listopada — 16 grudnia 2021 UTC 0
Sędziowanie
17 grudnia 2021 — 26 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
14 uczestników
86 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Adrian Ungureanu
Ploeszti, Rumunia
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Vlad Dermanschi
Jassy, Rumunia
Pokaż więcej informacji

Russia Award 2021

Zgłoszenie
7 listopada — 17 grudnia 2021 UTC 0
Sędziowanie
18 grudnia 2021 — 25 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
57 uczestników
285 wideo
9 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Alexey Chizhkov
Moskwa, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Studio Avatarfilms
Moskwa, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Stanislav Petrenko
Moskwa, Rosja
Pokaż więcej informacji

Spain Award 2021

Zgłoszenie
15 listopada — 20 grudnia 2021 UTC 0
Sędziowanie
21 grudnia 2021 — 26 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
14 uczestników
85 wideo
9 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer La fabriqueta films
Castellon de la Plana, Hiszpania
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Latricotosa Films
Salamanka, Hiszpania
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Alex Diaz Films
Madryt, Hiszpania
Pokaż więcej informacji

Turkey Award 2021

Zgłoszenie
20 listopada 2021 — 12 stycznia 2022 UTC 0
Sędziowanie
13 — 24 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
6 uczestników
9 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Najlepszy Edytor Wideo
Film editor Brox Wedding
Konya, Turcja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

Ukraine Award 2021

Zgłoszenie
7 listopada — 20 grudnia 2021 UTC 0
Sędziowanie
21 grudnia 2021 — 26 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
33 uczestników
203 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Stanislav Barachevsky
Praga, Czechy
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Michael Kazakov
Charków, Ukraina
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Alex Cupid
Odessa, Ukraina
Pokaż więcej informacji
2020

Award 2020

Zgłoszenie
1 — 25 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
26 stycznia — 12 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
200 uczestników
1 033 wideo
17 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Anthony Venitis
Ateny, Grecja
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Artem Korchagin
Niżny Nowgoród, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Artem Korchagin
Niżny Nowgoród, Rosja
Pokaż więcej informacji

CEE Award 2020

Zgłoszenie
13 grudnia 2020 — 18 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
19 stycznia — 5 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
22 uczestników
132 wideo
13 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Philip London
Londyn, Wielka Brytania
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Plamen  Bijev
Sofia, Bułgaria
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Philip London
Londyn, Wielka Brytania
Pokaż więcej informacji

DACH Award 2020

Zgłoszenie
12 grudnia 2020 — 16 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
17 stycznia — 4 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
11 uczestników
51 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Juergen Holcik
Wiedeń, Austria
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Olivier Kandyflosse
Genewa, Szwajcaria
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Juergen Holcik
Wiedeń, Austria
Pokaż więcej informacji

EsAward 2020

Zgłoszenie
14 grudnia 2020 — 15 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
16 stycznia — 6 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
11 uczestników
92 wideo
13 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Guillermo Ruiz
Barcelona, Hiszpania
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Latricotosa Films
Salamanka, Hiszpania
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Alex Diaz Films
Madryt, Hiszpania
Pokaż więcej informacji

GeAward 2020

Zgłoszenie
17 grudnia 2020 — 20 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
21 stycznia — 4 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
8 uczestników
52 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Avto Tchipashvili
Tbilisi, Gruzja
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Omex Production
Tbilisi, Gruzja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Aleksandre Kituashvili
Tbilisi, Gruzja
Pokaż więcej informacji

GrAward 2020

Zgłoszenie
12 grudnia 2020 — 15 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
16 stycznia — 4 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
38 uczestników
234 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Anthony Venitis
Ateny, Grecja
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer George Kapsalis
Ateny, Grecja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Fotis Kapetanakis
Thera, Grecja
Pokaż więcej informacji

HuAward 2020

Zgłoszenie
15 grudnia 2020 — 15 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
16 stycznia — 4 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
16 uczestników
73 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Palmpalm Cinematography
Budapeszt, Węgry
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Zsófia Egyed
Budapeszt, Węgry
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Salton Wedding Films
Budapeszt, Węgry
Pokaż więcej informacji

ItAward 2020

Zgłoszenie
12 grudnia 2020 — 15 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
16 stycznia — 4 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
46 uczestników
299 wideo
11 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Antonio Leotta
Reggio di Calabria, Włochy
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Sergio Eblo
Lecce, Włochy
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Sergio Eblo
Lecce, Włochy
Pokaż więcej informacji

LatAm Award 2020

Zgłoszenie
18 grudnia 2020 — 31 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
1 — 12 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
8 uczestników
29 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Forever Wedding Films
San José, Costa Rica
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Forever Wedding Films
San José, Costa Rica
Pokaż więcej informacji

PlAward 2020

Zgłoszenie
17 grudnia 2020 — 18 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
19 stycznia — 12 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
51 uczestników
284 wideo
9 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer AB  Weddings
Wadowice, Polska
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer GENTLEMAN - Wedding Story
Rzeszów, Polska
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Nano Works
Lublin, Polska
Pokaż więcej informacji

RoAward 2020

Zgłoszenie
15 grudnia 2020 — 15 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
16 — 31 stycznia 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
21 uczestników
187 wideo
11 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Dima Vutcariov
Kiszyniów, Mołdawia
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Igor Catrinescu
Kiszyniów, Mołdawia
Najlepszy Operator Kamery
Videographer CSART FILM
Bacau, Rumunia
Pokaż więcej informacji

RuAward 2020

Zgłoszenie
8 grudnia 2020 — 15 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
16 stycznia — 5 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
72 uczestników
342 wideo
11 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Paramonova Movies
Moskwa, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Evgeny Hollywood
Moskwa, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Rustam Kurbanov
Moskwa, Rosja
Pokaż więcej informacji

SEA Award 2020

Zgłoszenie
11 grudnia 2020 — 30 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
31 stycznia — 13 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
14 lutego 2021
9 uczestników
58 wideo
9 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Bui Huy
Ho Chi Minh, Wietnam
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Moving  Movie
Zhejiang, Chiny
Najlepszy Operator Kamery
Studio Max  Ng Kai Lun
Johor Bahru, Malezja
Pokaż więcej informacji

TrAward 2020

Zgłoszenie
16 grudnia 2020 — 31 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
1 — 6 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
6 uczestników
18 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Umutcan Demir
Ankara, Turcja
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Orkut VPA
Ankara, Turcja
Winners in other categories:
Orkut VPAKemal CanOrkut VPAOrkut VPA
Pokaż więcej informacji

UaAward 2020

Zgłoszenie
9 grudnia 2020 — 15 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
16 stycznia — 5 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
37 uczestników
249 wideo
11 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Studio Portrait Video
Kijów, Ukraina
Najlepszy Edytor Wideo
Studio Oneshchak Production
Kijów, Ukraina
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Golden Legend
Chersoń, Ukraina
Pokaż więcej informacji
2019

Action RuAward 2019

Zgłoszenie
14 marca — 7 kwietnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
8 — 12 kwietnia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
15 kwietnia 2019
41 uczestników
203 wideo
1 juror
Мобильное видео
Videographer Dima Raduga
Moskwa, Rosja
Музыкальное видео
Videographer Origami Group
Moskwa, Rosja
Рекламное видео
Videographer Oleg Tihoretsky
Sankt Petersburg, Rosja
Pokaż więcej informacji

Award 2019

Zgłoszenie
1 — 29 grudnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
30 grudnia 2019 — 1 lutego 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
2 lutego 2020
314 uczestników
1 717 wideo
13 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Marco De Nigris
Lecce, Włochy
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Evgeny Hollywood
Moskwa, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Mikhail Kohanyuk
Czerniwice, Ukraina
Pokaż więcej informacji

Balkan Award 2019

Zgłoszenie
15 listopada — 15 grudnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
16 grudnia 2019 — 19 stycznia 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
2 lutego 2020
15 uczestników
93 wideo
11 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer MDL Weddings
Sofia, Bułgaria
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer MDL Weddings
Sofia, Bułgaria
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Igor Catrinescu
Kiszyniów, Mołdawia
Pokaż więcej informacji

EsAward 2019

Zgłoszenie
21 listopada — 21 grudnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
22 grudnia 2019 — 19 stycznia 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
2 lutego 2020
24 uczestników
151 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Alex Colom | Wedding's Art
Barcelona, Hiszpania
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer La fabriqueta films
Castellon de la Plana, Hiszpania
Najlepszy Operator Kamery
Videographer MR Filmmakers
Badajoz, Hiszpania
Pokaż więcej informacji

GrAward 2019

Zgłoszenie
1 — 15 grudnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
16 grudnia 2019 — 19 stycznia 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
2 lutego 2020
25 uczestników
129 wideo
11 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer George Kapsalis
Ateny, Grecja
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer George Kapsalis
Ateny, Grecja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Vasileios Tsirakidis
Thera, Grecja
Pokaż więcej informacji

ItAward 2019

Zgłoszenie
21 listopada — 21 grudnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
22 grudnia 2019 — 19 stycznia 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
2 lutego 2020
49 uczestników
315 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Fabio Stanzione
Ostuni, Włochy
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Fabio Stanzione
Ostuni, Włochy
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Fabio Stanzione
Ostuni, Włochy
Pokaż więcej informacji

LatAm Award 2019

Zgłoszenie
28 listopada 2019 — 4 marca 2020 UTC 0
Sędziowanie
5 — 16 marca 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
17 marca 2020
12 uczestników
79 wideo
14 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Felipe Idrovo
Cuenca, Ekwador
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Momentos  de Vida
Guadalajara, Mexico
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Felipe Idrovo
Cuenca, Ekwador
Pokaż więcej informacji

PlAward 2019

Zgłoszenie
23 listopada — 21 grudnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
22 grudnia 2019 — 19 stycznia 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
2 lutego 2020
34 uczestników
224 wideo
12 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer AB  Weddings
Wadowice, Polska
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Creative Films Studio
Łódź, Polska
Najlepszy Operator Kamery
Videographer AB  Weddings
Wadowice, Polska
Pokaż więcej informacji

RoAward 2019

Zgłoszenie
20 listopada — 20 grudnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
21 grudnia 2019 — 21 stycznia 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
2 lutego 2020
28 uczestników
200 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Rotund Perfect
Kluż-Napoka, Rumunia
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Rotund Perfect
Kluż-Napoka, Rumunia
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Dima Vutcariov
Kiszyniów, Mołdawia
Pokaż więcej informacji

RuAward 2019

Zgłoszenie
10 listopada — 27 grudnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
28 grudnia 2019 — 19 stycznia 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
2 lutego 2020
108 uczestników
531 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec FIKS
Sankt Petersburg, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Usunięty MARRY ME FILMS
Biełgorod, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Alexey Gerbov
Moskwa, Rosja
Pokaż więcej informacji

UaAward 2019

Zgłoszenie
13 listopada — 13 grudnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
14 grudnia 2019 — 19 stycznia 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
2 lutego 2020
47 uczestników
342 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Svitlo  Films
Lwów, Ukraina
Najlepszy Edytor Wideo
Studio Portrait Video
Kijów, Ukraina
Najlepszy Operator Kamery
Studio Portrait Video
Kijów, Ukraina
Pokaż więcej informacji
2018

Award 2018

Zgłoszenie
26 listopada — 26 grudnia 2018 UTC 0
Sędziowanie
27 grudnia 2018 — 18 stycznia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
19 stycznia 2019
303 uczestników
1 491 wideo
11 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Studio Sculpting With  Time
Houston, Stany Zjednoczone
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Dima Raduga
Moskwa, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Alexey Gerbov
Moskwa, Rosja
Pokaż więcej informacji

Balkan Award 2018

Zgłoszenie
5 listopada — 5 grudnia 2018 UTC 0
Sędziowanie
6 grudnia 2018 — 10 stycznia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
19 stycznia 2019
25 uczestników
113 wideo
12 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Dima Vutcariov
Kiszyniów, Mołdawia
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Anthony Venitis
Ateny, Grecja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Dima Vutcariov
Kiszyniów, Mołdawia
Pokaż więcej informacji

ByAward 2018

Zgłoszenie
12 listopada — 12 grudnia 2018 UTC 0
Sędziowanie
13 grudnia 2018 — 13 stycznia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
19 stycznia 2019
13 uczestników
70 wideo
9 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Dreamwood Cinematography
Mińsk, Białoruś
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Realmoment Studio
Mińsk, Białoruś
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Alexey Kovalenko
Mińsk, Białoruś
Pokaż więcej informacji

EsAward 2018

Zgłoszenie
15 listopada — 15 grudnia 2018 UTC 0
Sędziowanie
16 grudnia 2018 — 14 stycznia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
19 stycznia 2019
21 uczestników
112 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Unique Wedding
Las Palmas de Gran Canaria, Hiszpania
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Each and Every
Londyn, Wielka Brytania
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Each and Every
Londyn, Wielka Brytania
Pokaż więcej informacji

ItAward 2018

Zgłoszenie
11 listopada — 11 grudnia 2018 UTC 0
Sędziowanie
12 grudnia 2018 — 15 stycznia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
20 stycznia 2019
46 uczestników
254 wideo
14 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Emanuele Mura
Arezzo, Włochy
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Valerio D’Andrassi
Rzym, Włochy
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Valerio D’Andrassi
Rzym, Włochy
Pokaż więcej informacji

PlAward 2018

Zgłoszenie
10 listopada — 10 grudnia 2018 UTC 0
Sędziowanie
11 grudnia 2018 — 15 stycznia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
19 stycznia 2019
38 uczestników
170 wideo
11 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Damian Kaczmarek
Wroclaw, Polska
Najlepszy Operator Kamery
Videographer GENTLEMAN - Wedding Story
Rzeszów, Polska
Pokaż więcej informacji

RoAward 2018

Zgłoszenie
5 listopada — 5 grudnia 2018 UTC 0
Sędziowanie
6 grudnia 2018 — 6 stycznia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
19 stycznia 2019
17 uczestników
107 wideo
13 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Studio Art & Roses Films
Bukareszt, Rumunia
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Florin Mârza
Gałacz, Rumunia
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Vasea Onel
Jassy, Rumunia
Pokaż więcej informacji

RuAward 2018

Zgłoszenie
10 listopada — 10 grudnia 2018 UTC 0
Sędziowanie
11 grudnia 2018 — 14 stycznia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
19 stycznia 2019
89 uczestników
380 wideo
14 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Artem Korchagin
Niżny Nowgoród, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Evgeny Hollywood
Moskwa, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Artem Korchagin
Niżny Nowgoród, Rosja
Pokaż więcej informacji

UaAward 2018

Zgłoszenie
5 listopada — 5 grudnia 2018 UTC 0
Sędziowanie
6 grudnia 2018 — 14 stycznia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
19 stycznia 2019
28 uczestników
171 wideo
12 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Studio Oneshchak Production
Kijów, Ukraina
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Stanislav Barachevsky
Praga, Czechy
Najlepszy Operator Kamery
Studio Portrait Video
Kijów, Ukraina
Pokaż więcej informacji
2017

Award 2017

Zgłoszenie
4 — 30 grudnia 2017 UTC 0
Sędziowanie
3 — 26 stycznia 2018 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
27 stycznia 2018
189 uczestników
1 024 wideo
14 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Riccardo Fasoli
Dusseldorf, Niemcy
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Riccardo Fasoli
Dusseldorf, Niemcy
Najlepszy Operator Kamery
Studio Sculpting With  Time
Houston, Stany Zjednoczone
Pokaż więcej informacji

Balkan Award 2017

Zgłoszenie
7 — 30 listopada 2017 UTC 0
Sędziowanie
1 — 25 grudnia 2017 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
26 grudnia 2017
31 uczestników
115 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Adrian Ungureanu
Ploeszti, Rumunia
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Igor Catrinescu
Kiszyniów, Mołdawia
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Dima Vutcariov
Kiszyniów, Mołdawia
Pokaż więcej informacji

ByAward 2017

Zgłoszenie
7 — 30 listopada 2017 UTC 0
Sędziowanie
1 — 25 grudnia 2017 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
26 grudnia 2017
14 uczestników
66 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Indie Breeze Films
Mińsk, Białoruś
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer PagaFilms Studio
Warszawa, Polska
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Dmitry Novik
Mińsk, Białoruś
Pokaż więcej informacji

ItAward 2017

Zgłoszenie
7 — 30 listopada 2017 UTC 0
Sędziowanie
1 — 25 grudnia 2017 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
26 grudnia 2017
18 uczestników
72 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Alessandro Bordoni
Los Angeles, Stany Zjednoczone
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Alessandro Bordoni
Los Angeles, Stany Zjednoczone
Najlepszy Operator Kamery
Pokaż więcej informacji

PlAward 2017

Zgłoszenie
7 — 30 listopada 2017 UTC 0
Sędziowanie
1 — 25 grudnia 2017 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
26 grudnia 2017
20 uczestników
83 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Obiektywni Grupa
Gdańsk, Polska
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Low Light Productions
Gdańsk, Polska
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Obiektywni Grupa
Gdańsk, Polska
Pokaż więcej informacji

RuAward 2017

Zgłoszenie
7 — 30 listopada 2017 UTC 0
Sędziowanie
1 — 25 grudnia 2017 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
26 grudnia 2017
54 uczestników
232 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Fonvi Studio
Moskwa, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer EMOTiONS PRO
Kazań, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Leonid Smith
Walencja, Hiszpania
Pokaż więcej informacji

UaAward 2017

Zgłoszenie
7 — 30 listopada 2017 UTC 0
Sędziowanie
1 — 25 grudnia 2017 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
26 grudnia 2017
20 uczestników
90 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Alex Rud
Kijów, Ukraina
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Natalya Balan
Wozneseńsk, Ukraina
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Alex Rud
Kijów, Ukraina
Winners in other categories:
Alex RudNatalya BalanGennadij KulikAlex Rud
Pokaż więcej informacji
2016

Award 2016

Zgłoszenie
15 stycznia — 14 lutego 2017 UTC 0
Sędziowanie
15 lutego — 6 marca 2017 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
7 marca 2017
190 uczestników
857 wideo
18 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Maru Films
Amsterdam, Niderlandy
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer George Zorbas
Ateny, Grecja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Artem Korchagin
Niżny Nowgoród, Rosja
Pokaż więcej informacji

RuAward 2016

Zgłoszenie
21 listopada — 11 grudnia 2016 UTC 0
Sędziowanie
12 grudnia 2016 — 9 stycznia 2017 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
10 stycznia 2017
43 uczestników
163 wideo
11 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Not Recent
Sankt Petersburg, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Artem Korchagin
Niżny Nowgoród, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Rustam Kurbanov
Moskwa, Rosja
Pokaż więcej informacji
2015

Contest 2015

Zgłoszenie
1 września — 15 października 2015 UTC 0
Sędziowanie
21 października — 1 listopada 2015 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
3 listopada 2015
80 uczestników
509 wideo
9 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Ruzal Akhmadyshev
Kazań, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Mari Bushaeva
Niżny Nowgoród, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Studio Jeneva Studio
Moskwa, Rosja
Pokaż więcej informacji
2014

Contest 2014

Zgłoszenie
3 grudnia 2014 — 3 stycznia 2015 UTC 0
Sędziowanie
13 — 30 stycznia 2015 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
31 stycznia 2015
65 uczestników
420 wideo
6 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Artem Korchagin
Niżny Nowgoród, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Artem Korchagin
Niżny Nowgoród, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Yulia Vopilova
Buenos Aires, Argentyna
Pokaż więcej informacji

Backstages 2014

Zgłoszenie
1 — 15 września 2014 UTC 0
Sędziowanie
20 — 30 września 2014 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
1 października 2014
14 uczestników
29 wideo
4 jurorów
Best self-backstage
Best promo
Backstage from a show
Videographer Ruzal Akhmadyshev
Kazań, Rosja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji
2013

Contest 2013

Zgłoszenie
1 — 10 października 2013 UTC 0
Sędziowanie
19 października — 15 listopada 2013 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
16 listopada 2013
57 uczestników
322 wideo
7 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Usunięty Art Island
Moskwa, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Ruzal Akhmadyshev
Kazań, Rosja
Pokaż więcej informacji
2012

Contest 2012

Zgłoszenie
1 sierpnia — 15 września 2012 UTC 0
Sędziowanie
20 — 30 września 2012 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
1 listopada 2012
27 uczestników
118 wideo
12 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Leoš Brabec
Praga, Czechy
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Yulia Vopilova
Buenos Aires, Argentyna
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Никита Сурсин
Nowosybirsk, Rosja
Pokaż więcej informacji

CIA Contest 2012

Zgłoszenie
1 sierpnia — 25 października 2012 UTC 0
Sędziowanie
26 listopada — 11 grudnia 2012 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
12 grudnia 2012
110 uczestników
370 wideo
9 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Videographer Yulia Vopilova
Buenos Aires, Argentyna
Najlepszy Operator Kamery
Videographer Stefan Mirea
Bukareszt, Rumunia
Najlepszy Edytor Wideo
Studio Студия ААА
Czeboksary, Rosja
Pokaż więcej informacji
2011

Contest 2011

Zgłoszenie
1 listopada — 31 grudnia 2011 UTC 0
Sędziowanie
31 grudnia 2011 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
31 grudnia 2011
66 uczestników
198 wideo
6 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Usunięty Antonio Domingo
Madryt, Hiszpania
Najlepszy Edytor Wideo
Usunięty Avik Shanich
Samobor, Chorwacja
Najlepszy Operator Kamery
Pokaż więcej informacji

RU Contest 2011

Zgłoszenie
1 listopada — 15 grudnia 2011 UTC 0
Moderation
1 listopada — 15 grudnia 2011 UTC 0
Sędziowanie
1 grudnia 2011 — 14 lutego 2012 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
31 grudnia 2011
62 uczestników
243 wideo
6 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Studio Pavel Trepov
Moskwa, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Videographer Никита Сурсин
Nowosybirsk, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Studio Pavel Trepov
Moskwa, Rosja
Pokaż więcej informacji